01 Ağustos 2014

İş Bankası Post Cihazım Çalışmıyor

İnternet servis sağlayıcımı bugün itibariyle değiştirdim ancak kullanmış olduğum işi bankası pos cihazı çalışmıyor. 0212 473 0606 nolu pos destek hattını aradım. Müşteri temsilcisi ile aramızda geçen diyalog aynen şu:


Ben: Pos cihazıyla sadece İş Bankası kartlarından işlem yapabiliyorum diğer banka kartlarından işlem yapamıyorum.


Müşteri temsilcisi: bizimle hiç alakası yok. Bizi neden aradınız. Diğer bankalardan çekim yapmıyorsa diğer bankaları arayın. Bizimle ilgisi yok.


Ben: ben İş Bankası'nın pos cihazını kullanıyorum. Cihaz sizin. Şimdi bütün bankaları tek tek dalaşıp gelin pos cihazıma bakın mı diyeceğim.


M. T. : Bizimle hiç alakası yok diğer bankaları arayın.

Fatik 2.536 Okunma

Cevaplar

  • Fatik08 Ağustos 2014

    İLGİLİ KURUM TARAFINDAN GEC ARANDIM.BU YÜZDEN İŞİM AKSADI

  • İş Bankası Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön