24 Ağustos 2013 #1974153

İş Bankası Pos Destek Hattı Komisyon Oranları Hakkında Bilgi Vermiyor!

İş yerimizde kullandığımız İş Bankası pos ve sanal pos için ilgili pos destek hattını aradığımda komisyon oranlarımızı, kampanya bilgilerimizi öğrenemiyorum. Çünkü bu bilgileri öğrenmem için şubeye gidip müşteri temsilcimi meşgul etmem gerektiğini söylüyorlar. Her ay sırf bu iş için bankaya gideceksem iş yerimizi bankanın yanına taşımamız daha kârlı olur. Çünkü iş yerimizi şehir merkezinin dışında ama diğer banka Pos destek hatları telefonda komisyon oranlarımızı ve kampanya bilgilerimizi söylüyor. Hem de hiç naz yapmadan büyük bir zevkle. İş Bankasının neyi eksik? Zamanımı ve müşteri temsilcimin zamanını boşa harcatmayın.

Melih 1.180 Okunma

Cevaplar

  • Melih27 Ağustos 2013

    Buradan yazdığım bir şikayeti cevaplayan Müşteri İlişkileri Birimi, şikayetimi bankanın müşteri hizmetlerine de BENİM iletmemi istiyor. Hangi çağda yaşıyoruz ? İlgisiz bir kurum.

  • Melih24 Ağustos 2013

    Şikayetimi ilettim. Müşteri İlişkileri Birimi cevap verdi. Hala ben mi arayıp şikayetimi bankaya bildireceğim ? Bana ulaşmak için ihtiyacınız olan iletişim bilgilerine sahipsiniz.

  • İş Bankası Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön