23 Eylül 2013 #2026686

İş Bankası Personelin Yanlış Davranışı!

İş bankası Uzunköprü şubesinde giriş katında 3 gişenin olmasına rağmen sürekli olarak 2 gişenin açık olması ve bu gişelerde çalışan arkadaşlardan birinin müşterilere aldırış etmeden sürekli telefon görüşmelerini yapması, oradaki kişilerle sohbet etmesi ve gişeyi sık sık terketmesi, işlemleri için sıra bekleyenlerin tepkisine neden olmaktadır.


Ayrıca sistemli bir şekilde işlemesi gereken gişe işlem sırasının işleyişinde keyfi davranılması da farklı bir şikayet konusudur. Günümüz dünyasında zamanın ne kadar değerli olduğu düşünülürse müşterilerin vaktini bu tarz uygulamalar sonucu kaybetmesi hoş olmayan bir uygulamadır.

Özdemir 54 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön