31 Ağustos 2013 #1986050

İş Bankası Personelin Tavırları!

29.08.2013 tarihin de İş Bankası Eryamanevleri şubesinde sıra numaramı alıp beklemeye başladım. Üç gişe memuru bulunmasına rağmen hep tek gişe çalışıyor. Sebebi personelin telefon konuşması dosya çıkarmaya gidiyorum bahanesi bekleyenlerin zaman kaybı önemli değil.


İkinci bir konu ise hesabıma gelen havalenin önceden haber vermediğim için ödenmemesi. Sebebini sorduğumda bir gün önceden haber verilmeden ödeme yapılmadığı söylendi. Bunun üzerine paraya ihtiyacım olduğunu ödemem gereken borcum olduğunu söyleyip zorda olsa bir miktar ödeme yapılmasını sağladım. Bir gün önceden haber verme işlemini hala anlamış değilim. Çünkü diğer bankalarda böyle bir olayla hiç karşılaşmadım.

Nebi 51 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön