16 Mart 2015

İş Bankası Personelin İşe İlgisizliği

İş Bankası Gaziosmanpaşa şubenize bireysel kredi başvurusu yapmıştım. Ancak müşteri ilişkileri temsilcisi o kadar rahat ve ilgisizdi ki konuşuyorken sesli müziğini dinliyor faizi hesaplamaya çalışırken (ki hesaplayamadı) niye geldiniz ben burada çok rahattım der gibi bir hale giriyordu. Merkezden faiz indirim talebinde bulundu. Tekrar dönüş yapar mısınız dedim yok siz arayın dedi.

Kartını uzattı ve rahatına geri döndü. Bu arada şubede hiçbir yoğunluğun olmadığını belirtmeliyim. Siz müşteri memnuniyeti ve kredi kullanımı içi bu kadar tanıtım bedelleri öderken ve tam da istediğiniz müşteri profilleri karşınızdayken bu davranışlara müsaade etmeniz hem zaafınız hem de kaybınız olur diye düşünüyorum.

Tahir 253 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mart 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön