08 Mayıs 2013 #1785419

İş Bankası Personeli Hâla Zorunlu Olarak Ferdi Kaza Sigortası Yapmak İstiyor!

İş Bankası'yla ilgili olarak daha önce şikayetimi bildirmiştim. Problemin çözüldüğünü tekrar yaşanmayacağı belirtilmişti.


Daha önce de T. İş Bankasına vadesiz hesap açtırmaya gittiğimde 'zorunlu olarak ferdi kaza sigortası yaptırmadan' hesabın açılamayacağını belirtmişlerdi. Bu duruma itiraz ettiğim için şube müdürü tarafından insiyatif sağlanarak hesabım açılmıştı.


Ancak bugün yine aynı problemle karşılaştım. İş Bankası'na vadesiz hesap açtırmaya gittiğimde vadesiz hesap açılım işlemi için zorunlu olarak ferdi kaza sigortası yaptırmamız gerektiğini aksi halde hesabın açılamayacağını belirttiler.


Bu durumda problemin çözülmemiş olduğunu gördüm. Durumu savcılığa bildirmek istiyorum.

Emre 72 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön