15 Nisan 2013 #1742827

İş Bankası Personel Yardımcı Olmuyor!

Havalemi almak üzere Bornova -Çarşı şubesine gittim . Çünkü önceki havale de o şubeye gönderilmişti. Gişedeki Z. K. havalenin Özkanlar'daki şubede olduğunu söyledi ben de gittim. Aslında böyle bir şube yok . Emin misiniz dedim. Evet dedi. Özkanlardaki en yakın İş bankasına gittim yok dediler. Müdüründen yanlış gönderildiğim için mağdur olduğumu buradan alabilir miyim diye sordum . Mümkün değil dedi. BORNOVA şubesine gittim. Uzunca bir işlem sonrası aldım .


Personelin kendi bankasının Bornova 'daki şubelerini bilmemesi ve müşteriyi yanlış yönlendirmesine, müdürün de banka personelinin hatası nedeniyle mağdur olan bana yardımcı olmaması üzücü.

Tuncay 36 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay18 Nisan 2013

    BANKA MÜŞTERİLERİ EMRİNDEKİ PERSONEL Mİ SANIYOR SİZ BENİ ARAYACAKSINIZ. REKLAM YAPMAK İÇİN ARARKEN İYİ DEĞİL Mİ?

  • Tuncay15 Nisan 2013

    KESİNLİKLE YALAN .BANKADAN BENİ ARAYAN OLMADI.

  • İş Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön