16 Şubat 2013 #1635657

İş Bankası Personel Verdiği Sözü Tutmadı!

Kahramanmaraş Kutluluş şubesinde bir konut kredisi kullandım ve krediyi yapılandırmak için şubeye gittim. şube personeli bana 84 ay vade ve 967 tl taksit olacağını söyledi ve ben imzamı attım. Çünkü ben işbankası ve işbankası personeline güvendim. Güvenmez olaydım . İmzayı attıktan sonra.


Bugün Ödeme planını almak için İş Bankası gittiğimde işbankası personeli bana Planı verdi plana baktım ve şaşırdım. Daha ne olsun ben 967 tl aylık taksit 1001 tl olmuş. Ee ne yapalım bizde yetkili şahsa bakın biz sizin ile böyle görüştük bu şekilde not kağıdına yazdınız. Kağıdı bulamadılar ve bana şunu söyledi yetkili kardeşim krediyi kapat sende.

Ali 601 Okunma

Cevaplar

  • Ali08 Nisan 2013

    kahramanmaraş İŞBANKASI kurtuluş şubesinden bir yeni bomba müşteri memmuniyetsizliği daha. ben bugün k.maraş İŞBANKASI kurtuluş şubesine para yatırmak ve virman yapmak için kurtuluş şubesine gittim. Ve gişe işlemlerinde çalışana görevlilerden birtansi (ismini bilmiyorum.) paraa yatırma işlemini gerçekleştirdikten sonra yetkim olduğu halde kendi hesabımızdan yine kendi hesabıma para virman işleminin yapılmasını istediğim halde yapmamak . için garip tavırlar sergiledi. her zaman yapılan işlemi bugün neden yapmadı anlamadım müşteri temsilcisini yanına gitmemi söyledi. ben üst kata bulunan müşteri temsilcisinin yanınan vardım. orada oturan bayna müşteri temsilcisi. işlemin birtanesini yaptı. ikinci bir işlem daha yapacağımı söyledim. Buradaki müşteri temsilcisi beni bir vaşka müşteri temsilcisi yanına gönderdi. kendi kendime her halde ben bugün 3. işlem için herhalde bölge müdürüne kadar giderim dedim. ben k.maraşta hergün 7. 8 bankaya gidiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 444 02 02 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön