03 Mayıs 2013 #1777690

İş Bankası Personel Üslubu!

03. 05. 2013 günü saat 13:45 gibi kredi kartımın çıkıp çıkmadığını öğrenmek için İş Bankası altunizade subesine gittim. güvenlik görevlisinin yardımı ile müşteri temsilcisinden bir numara aldım ve beklemeye başladım. sırada herhangi bir müşteri yoktu yanan numara 377 benim numaram ise 378'di.


Bir bayan müşteri temsilcisi kendi masasında yanında oturan 2 bayan ve ayakta 2 erkek ile oturup gülüşüyorlardı. bende sakince yanlarına gidip daha fazla bekleyecekmiyim diye sordum. bayan kaba bir sesle ne kadar beklediniz diye sordu bende herhangi bir şey demedim. oturdum kimliğimi verdim. o an yanındaki bayanlara başka yerde saatlerce beklerler burada 2 dakika beklemezler dedi gerekenin yapılmasını istiyorum.

Mustafa 147 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön