27 Nisan 2013 #1767107

İş Bankası Personel Davranışı!

Bilfen çalışanı olduğum için maaş hesaplarımız bilfen şubeden açılmaktadır. Hesap açtırmak için gittiğimde orada görevli olan bayan(****) kendisinin işi olmamasına rağmen beni odasına almadı ve orda hizmetli olarak çalışan bayana formu verip hesap işlemlerimi şubenin ortasında bulunan pufta doldurmamı istedi.


Kendisine bölümümü söylememe rağmen farklı bir departman ismi yazmamı hizmetliyi odasına çağırarak bana iletmesini isteyerek söyledi. Kimliğim muhtarlıkta kaldığından dolayı muhtarın kendilerine fax çekeceğini söylememe rağmen "kimliğini getir o fotokopiyi ben çekiceğim yoksa işlemini yapmam" şeklinde benimle konuştu. Ben bir Bilfen çalışanı olarak bu kadından çok çok şikayetçiyim!

İlyas 218 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön