İş Bankası Pendik Çamçeşme Şubesi

Emine Emine28 Ağustos 17:31

İş Bankası Çamçeşme Pendik İstanbul ATM 'den ortak ATM, Halkbank emekli maaş için Halkbank kartımla para çekmek istedim. Ekranda işlem yapılıyor diye çok döndü ama parayı ödeyecekmiş gibi yaptı, ama ödenen tutar 0 ve iade edilecek tutar 1640 TL ekranda yazdı. Parayı ATM'den alamadım. Bekledim parayı verir diye ama vermedi. Para ATM de kalmış gözüküyor. 1640 TL Halk Bankası'na da geri iade edilmemiş hesapta para yok gözüküyor Halkbank'ta hesapta yok. İş Bankası ATM'den de para almadım ben. Kamera kayıtlarından da gözükür. Mkz elimde var.

Kodu 13019 işlem no : 8217 tarih 27.08.2020 işlem saati 16.43 istenen 1640,00 TL ödenen :0 iade edilen 1640 TL

Parayı geri almak için, Ne yapmam gerekiyor? Halkbank müracaat ettim kartı kapattırdım. Kopyalanmaya tedbiren.

İş Bankası Müşteri hizmetleri aradım, şubenize müracaat edin dediler, Kaynarca Pendik İstanbul şube ile görüştüm. İnternetten şikayet yazın dediler.

Sonuç alamadım. Annemin emekli maaşı idi. 1640 TL ortada yok. ATM den kontrol edilmesini rica ediyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

İş Bankası Logo İş Bankası 28 Ağustos 17:46

Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler