25 Nisan 2013 #1762294

İş Bankası Para Yatırırken Komisyon Ödeme!

Ev kiramı her ay ev sahibimin Beşiktaş Ihlamurdaki İş bankası şubesindeki banka hesabına yatırıyordum (kartsız işlemle), eğer bu şubenin bankamatiğine yatırırsam extra bir ücret talep edilmiyordu ancak 3 ay önce şubenin atmsinden ödeme yapmaya çalıştığımda 4 TL işlem ücreti talep edilmeye başlandı takip eden ayda şubeden yatırıyordum ancak geçen ay şubeden yatırmaya çalışınca yine işlem ücreti alındı. Bu ücret neye dayanarak alınmaya başlandı, kanun değişti de benim mi haberim yok?

Mustafa 44 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa25 Nisan 2013

    Sözün özü iş bankası müşterisi olursam para almayacaklarmış :) Müşterileri olsam kim bilir nelere ne kadar para keserler, ayrıca diğer bankaların böyle uygulamaları yok..

  • İş Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön