03 Aralık 2014

İş Bankası Para Çekerken ATM Bakıma Girdi!

Van Erciş Sahil Yolu, İş Bankası ATM'sine, Ziraat Bankası hesabımdan para çekmek için (Ziraat Bank ATM'si bakımdaydı) Ziraat Bank kartını ATM'ye sokup şifresini girdim. 50 TL para çekmek için 2,05 komisyon ücreti istedi kabul ettim. Ancak para çekme işleminiz yapılıyor derken birden İş Bankası ATM'si kendini bakıma aldı ve kartımı iade etti. Dolayısıyla ben de çıkıp gittim.


Ancak gün itibari ile paranın Ziraat Bankası hesabından çekildiğini görüyorum... İşlem 30/11/2014'e aittir. İş Bank'tan yine 01/12/2014 tarihinde yine aynı miktarda para çektim onda sıkıntı olmadı. ATM'nin çekilmiş gösterdiği 50 TL'nin İş Bankası tarafından Ziraat Bankası hesabıma iadesini istiyorum.

Hakan 332 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön