21 Mart 2013 #1697730

İş Bankası Para Aktarma İşleminin Gerçekleştirilmemesi!

3 yıldır iş bankası müşterisiyim, maxsimum kredi kartı kullanıyorum, maaşımı iş bankasından alıyorum ve internet bankacılığını da kullanıyorum. İş bankası müşterisi olmadan önce başka bir bankadan kullandığım araba kredisinin taksitlerini iş bankası internet bankacılığı EFT işlemini kullanarak yaptığımda işlem aynı gün tekrar gerçekleştirilemedi diye iptal ediliyor.


Sürekli iban nosu yanlış mesajı geliyor. EFT masrafları da tekrar ödenmiyor. Konu ile ilgili iş bankasına gittiğimde bizimle ilgili değil diyor. İban nom doğru olmasına rağmen tekrar tekrar hatalı iban uyarısı veriyor bu durumdan dolayı taksitlerimi ödeyemiyorum ve mağdur durumdayım. Problemin çözülmesini istiyorum.

Abidin 112 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön