06 Nisan 2013 #1728939

İş Bankası Para Aktarım Ücreti!

Her ay düzenli olarak yaptığım senet ödemesini, geçen aydan itibaren İş Bankası üzerinden yapmaya başladım. Ancak iş durumumdan ötürü senetlerin bulunduğu bankaya gidemiyorum bunun yerine ödemeyi yine İş Bankası' nın bir başka şubesinden yapıyorum. Senet ödemesi yapmak istediğimi söylediğimde banka senetlerin başka İş Bankası şubesinde olduğu gerekçesiyle benden transfer ücreti adı altında 20 TL alıyor.


Aynı bankanın farklı şubesine dijital olarak gerçekleşen para transferi için neden benden para alınmaktadır anlam veremiyorum. Burada aslolan alınan paranın miktarı değil böylesine kurumsal bir imaj çizen, TC' nin en büyük bankalarından biri olduğunu iddia eden bir kurumun bunu yapıyor olmasıdır.

Gökhan 73 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan08 Nisan 2013

    İş Bankası tarafından müşterimize ulaştık denilmesine rağmen hala tarafıma dönüş yapılmamış ve dolayısıyla sorun çözülmemiştir.

  • İş Bankası Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 444 02 02 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön