19 Kasım 2015

İş Bankası Otomatik Talimat ve OGS Cezaları!

Bankanızda kredi kartım otomatik talimatta olan fatura ve OGS ödemem bulunmaktadır. Ancak 2013 yılında kredi kartım kaybettiğimden yeni kartımı aldım bu kartımda memurlarınız tarafından eski karta ki otomatikte olan bu ödemelerimin yeni kartıma aktarıldığını söylediler.


Ayrıca telefon bankacılığından aranmadım. Ancak Ziraat Bankasından aldığım OGS otomatik talimatı memurlarınız yenilemediklerinden köprü ve ücretli karayolları geçişim kaçak geçiş olarak kaydedilmiştir. Bu konuda bankanız memurları ve telefon bankacılığından dolayı tarafım mağduriyetimin giderilmesini giderilmediği takdirde gerekli hukuki yollara başvuracağım.

Asiye 539 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Kasım 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön