04 Şubat 2014 #2276018

İş Bankası Otomatik Ödeme Talimatıma Rağmen Hesap İşletim Ücreti Alıyor

İş Bankasına ait bir hesabım, dondurulmuş bir bireysel emeklilik hesabım ve kredi kartım var.
Hesabımdan otomatik ödemede olan faturalarındam biri iptal olduğu için banka hesap işletim ücreti almaya kalkıyor. Zaten var olan 1 otomatik ödemeye yenisi ekledim ve bu 2 faturanın da ödemesini yaptım fakat ısrarla hesabımda sadece 1 otomatik ödeme talimatı olduğunu iddia ediyorlar.


Bugün kredi kartı borcumu ödeyip kartı kapatma talimatı verdim. Şimdi de hesabımı kapatmak istiyorum. Bireysel emeklilikten de vazgeçtim sadece kurtulmak istiyorum İş Bankasından. Ekte de ödemelerimi ve ısrarla çekilmeye çalışılan hesap işletim ücreti var!

Meryem 106 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön