16 Nisan 2013 #1745788

İş Bankası Otomatik Ödeme Olduğu Halde Yine Hesap İşletim Ücreti!

Bankanızın yıllardır TR 55 00**************56 20 iban nolu müşterinizim yıllardır hesabımdan işletim ücreti altında ücret kesilmektedir.2 ay önce şube ile görüştüğümde otomatik ödeme talimatı vermek kaydıyla bu ücretin kesilmeyeceği söylendi ve 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim ancak bugün itibariyle doğalgazım kesildiğinde detayları sorguladığımda yine masraf kesildiğini bu yüzden otomatik ödemenin çekilmediğini gördüm.


Bu sayede de doğalgaz kesilmiş durumda anladığım kadarıyla bunu vermek pek bir çözüm değil ve yakında tüm hesaplarımı kapatmayı mantıklı görüyorum yoksa hala zarara giriyoruz ve bu doğalgaz kapama ücretini bankanın karşılamasını istiyorum.

Fatih 24 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön