01 Şubat 2014

İş Bankası Osmaniye/Kadirli Müşteri Hizmetlerinden Şikayetçiyim!

Dün 15:45 gibi müşteri hizmetlerindeydim. Fis sırasına göre almıyorlardı nedense. Neyse sırayla bizden önce gelenler gidiyordu. Sıra bana gelince diğer bekleyeni aldı. Neden dedim hastaneye gidecek dedi.


Bende sıra bekliyorum benim işim yok mu?Bu kadar tuhaf bir müşteri temsilcisi yok. Haksızlık yaparak benden sonra gelen kişiyi alarak hakkımı gasp ettiler. Osmaniye/Kadirli İş Bankası müşteri hizmetlerinde bay ve bayan duruyordu. Bu hakkımı gasp eden kişi ( Bay ) olandır. Saati: 15:45 sularında. Hep böyle mi çalışanlarınız kafasına göre mi alıyorlar?

Cemil 110 Okunma

Cevaplar

  • Cemil05 Şubat 2014

    Sayın iş banka calışanları cevap yok dönüş yok?

  • İş Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön