12 Mart 2016

İş Bankası Operatör Blokesi

5. keredir arıyorum 5. keredir operatöre bağlı olarak blokeyi kaldırmaya çalışıyorum. Her seferinde müşteri numaramı ve şifremi sorup, "telefonunuzu kapatmayı unutmayınız" diyerek kapatıyorlar. Ve ben 1 ayı aşkın süredir internet bankacılığını kullanamıyorum. Siz ise sürekli reklam yapıyorsunuz İşcep hakkında. Hazır ki müşterileriniz kullanamıyorken diğer insanları yanıltmak olmuyor mu?

Dilek 129 Okunma

Cevaplar

  • Dilek15 Mart 2016

    Operatör blokesi sebebiyle işcebi hala kullanamıyorum. Bloke kaldırılması için yaptığım işlemlerin olmadığına dair şikayette bulunmuştum. İş bankası sana tekrar aynı komutlarla alakalı dönüş yapmış. Ne hoş değil mi? Tekrar aynı işlemleri yaparak tekrar yapamamam için galiba... Bugün kredi ödemem var ve çalıştığım için dışarı çıkıp ödeme şansım yok. Her defasında internetten yaptığım işlemleri şu an işcebim olmadığı için yapamıyorum. Bugün dışarı çıkamayacağımdan dolayı yatıramadığım kredi için puanımda düşme ya da faiz uygulanırsa yasal yollara başvuracağımı buradan bildiririm. İnsanları zor durumda bırakmakyı adet haline getirdiniz.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Mart 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön