02 Aralık 2014

İş Bankası Onayım Olmadan Kartımdan Alışveriş Yapılmış

27 Kasım 2014 tarihinde görevim gereği ülke dışındaydım. İş Bankası Kredi Kartı hesabımdan bu tarihte 2.652. 99 TL daha önceden üyesi olmadığım ve hayatımda hiç alışveriş yapmadığım Kliksa.com adresinden tek çekim olmak üzere online alışveriş yapılmıştır. Hiçbir şekilde tarafımdan teyit edilmeden kredi kartımdan tek seferde bu paranın çekilmesi buradan alışveriş yapma konusundaki güvenilirliğini sarsmaktadır.

Normalde 3d güvenlik uygulaması gerektiği halde nasıl olur da tarafımdan konfirmasyon kodu girilmeden bu çekime izin verilmiştir? Bu konuyla alakalı izahat ve açıklama bekliyorum. Nasıl olur da bu kadar kolay, onay almadan alışveriş gerçekleşir.

Mustafa 761 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı14 Aralık 2014

    2 hafta gibi kısa bir sürede mağduriyetim giderildiği için emeği geçen tüm banka çalışanlarına teşekkür ediyorum. Süreci başından beri takip edildiğini ve başarılı bir şekilde sonuçlandırıldığını buradan belirtmek istiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi02 Aralık 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön