27 Mart 2013 #1709234

İş Bankası Olmayan Bir Hesaba Yanlış Eft Gönderdim Muhatap Bulamıyorum!

15 mart 2013 tarihinde saat sabah 11 sıralarında Şanlıurfa Birecik şubeli hesabımdan internet bankacılığı aracılığı ile Ziraat Bankası bir kredi kartına 300 lira eft ettim. Ad ile kart no su tutmadığı gibi böyle bir kart numarası olmadığını ve kullanılmadığını öğrendim. Birecik şubesine kaç kez gittim. Bankacı elinden geleni yaptığını beklemem gerektiğini söyledi fakat 10 günden bu yana bir gelişme yok.


Yıllardır İş bankası müşterisiyim maaş anlaşmalıyım keza Halk Bank'a geçmek üzereyiz fakat tüm hesaplarımı İş bankası üzerinden sürdürme kararındaydım fakat vazgeçtim artık. Lütfen durumu çözün.


Müşteri no 023121571

Leyla 184 Okunma

Cevaplar

  • Leyla15 Nisan 2013

    ÇAĞRI MERKEZLERİNİZ DAKİKALARCA BEKLETİYOR LÜTFENNN

  • İş Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön