13 Kasım 2014

İş Bankası Ölen Babamın Kredi Borcunu Bizden İstiyorlar

Emekli maaşına mahsuben çektiği ihtiyaç kredisini sadece bir yıllık hayat sigortası yaparak veren İş Bankası'ndan şikayetçiyim. Babam 68 yaşında ve emekli bir vatandaş iken 36 ay vade ile kredi veren ve üstüne üstlük bir yıllık hayat sigortası yapan İş Bankası'ndan ve personelinden şikayetçiyim.

Madem kredi verirken hayat sigortası zorunlu neden bunun yıllık olduğunu belirtmiyorsunuz ve her yıl yenilemek için müşterilerinizi aramıyorsunuz?

Serhat 467 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön