23 Şubat 2013

İş Bankası OGS Cihazımı İptal Ettiler!

Yaklaşık 2 sene önce bankasından temin ettiğim OGS cihazım unutulması sebebiyle yükleme yapılmadığından eksi bakiyeye düştüğü için iptal edilmiştir. Cihaz iadesi için mail/sms geliyor ancak o mail/sms iptal olacaktır şeklinde gelmiyor. Cihazı alırken bankanın güvenirliğine aldanıp tercih etmemize rağmen yaşanan bu.


Ayrıca OGS arabam oldukça kullanılan bir şey ki bir dönem arabam olmadığında başka bir plaka tanımlanması gerektiğini dondurulamadığı şeklinde bi sorunda yaşamıştık. O sorunu bir şekilde çözdük ancak bu sorun kabul edilebilir değil. Banka benden aldığı 50 tl lik giriş ücretini iade ediyor mu ki benim cihazımı iptal edip geri istiyor. konuyla ilgili düzeltmelerin yaplmasını rica ediyrm.

Tuğba 536 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön