12 Nisan 2013 #1739916

İş Bankası OGS Cihazımı İptal Etti!

İş Bankasından 40 TL cihaz bedeli ödeyip aldığım OGS cihazını kredi kartı hesabıma bağlattım. Yaklaşık 1.5 yıldır sorunsuz kullanıyordum. Geçtiğimiz ay kredi kartımda limit olmadığı için OGS cihazıma yükleme yapılamamış. Bunun üzerine söz konusu banka cihazımı bir daha kullanılmamak üzerine iptal etti.


Bu konuyla ilgili şubeye gittiğimde müşteri hizmetleri yetkilisi bana ''Böyle durumlarda cihaz iptal olur'' diye bir cevap verdi ve bu durumla ilgili hiçbir açıklama yapamadı. Keza telefon bankacılığını aradığımda da farklı bir cevap alamadım ve olan benim OGS cihazıma oldu. İlk fırsatta İş Bankasındaki tüm hesaplarımı kapatacağım.

Emre 107 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön