28 Şubat 2013

İş Bankası OGS Cihazı Pil Bitimi!

27/02/2013 tarihinde İş bankası yetkili ile yaptığım görüşmede OGS cihazının gişelerden geçerken farklı biçimde ses çıkarttığını, internette/forumda okuduklarıma göre ''OGS cihazının pilinin bittiği, pili değiştirildiğinde ise cihaz içerisinde tüm bilgilerin silindiği'' yazmakta.


İş bankası yetkilisinin ise bana sunduğu öneri, ''pilini değiştirin kesinlikle sorun çıkmaz'' demesiydi. Bende cihazın içini açtığımda arızalanırsa tarafınıza getirdiğimde garanti kapsamına girip girmeyeceğini sorduğumda ''hayır garanti kapsamına girmez'' dedi.

Hüseyin 2.745 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön