30 Mayıs 2014

İş Bankası Öğrenciden Kesinti Yapıyor

Kartı açtırırken öğrenci olduğumuz için kart ücreti alınmayacağı söylendi. 2 ay önce tekrar kart ücreti kesmişler ve öğrenci belgemi götürüp durumu düzelttirmiştim. Yine bu ay 10 gün önce öğrenciden para kesti. 2 ay içinde okulu bırakmış olamam değil mi? ama kesinti yine yapıldı. 50 lira kadar.


Gittim bankaya öğrenci belgemi verdim ama 4 gün geçmesine rağmen dönüş yapılmadı. Mağdur oldum borcumu eksik yatırdım ve faiz yiyorum diğer bankadan. Paramın iadesini müşteri hizmetlerini arayacak da talep ettim ama dikkate alınmadı. Paramı aldıktan sonra kartımı kapattıracağım. Bu kadar sorun yeter. Bir öğrencinin hesabından keyfi kesinti yapan banka.

Furkan 402 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön