31 Aralık 2013

İş Bankası Öğrenciden Kesilen Hesap İşletim Ücretini Hala İade Etmedi!

2009 yılında açtırdığım 4212-0913*** no'lu öğrenci hesabımdan şimdiye kadar hesap işletim ücreti alınmıyorken, 24.12.2013 tarihinde 50 TL para kesilmiş. Bu paranın iadesi için, öğrenci belgemle beraber İş Bankası İzmir/Buca şubesinden 26.12.2013'te dilekçe verdim. Oradaki görevli dilekçemle öğrenci belgemin, banka hesabımın bağlı olduğu şubeye fakslanacağını ve para iadesinin o zaman yapılacağını söyledi.


Başvuru tarihimden bu yana 5 gün geçmesine rağmen, hala kesilen paranın iadesi yapılmadı. Bu parayı gününü geçirmeden anında hesaptan kesiyorsunuz fakat iadesine gelince uzattıkça uzatıyorsunuz. Kesilen bu paranın hesabıma bir an önce iadesinin yapılmasını istiyorum.

Gökhan 47 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan02 Ocak 2014

    Hesabımdan kesilen hesap işletim ücretinin hala iadesi yapılmadı ve İş Bankası tarafından tarafıma dönüş yapılmadı.

  • İş Bankası Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön