23 Nisan 2013 #1758996

İş Bankası Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

İş'te Üniversiteli kredi kartı alırken öğrenci belgemle gittim kartı aldım. Kartı alırken hesap işlem ücreti olmadığını söylediniz buna güvenerek aldım kredi kartını şimdi kafanıza göre 20 tl üyelik ücreti kesiyorsunuz. Bunu neye dayanarak kesiyorsunuz siz böyle kafanıza göre para kesme hakkını nereden buluyorsunuz başta dediniz mi hesap ücreti yok şimdi nasıl 20 tl kesebiliyor sunuz ne yani yarın kafanıza göre bu parayı 100 tl de mi yapabileceksiniz adı üstünde öğrenci kartı ne istiyorsunuz öğrenciden? Öğrencinin 20 tl si ile mi zengin olacaksınız?


Zaten yeterince kazanıyorsunuz daha ne istiyorsunuz. Derhal paramın geri iade edilmesini istiyorum başta ücret almayacağız dediniz sözünüzde durun.

Ugur 37 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön