30 Ocak 2014 #2265987

İş Bankası Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Bursa'da askeri lise öğrencisiyken açılan burs hesabımdan 2012 2.dönem ücreti(10 TL) ve 2013 2.dönem ücreti (27 TL) kesilmiştir. Bu ücretler kesildiğinde ben üniversitede öğrenciydim zaten. Hala öğrenciyim. Hesabımdaki hareketin tamamı hesap ücreti olarak kesilmiş bulunmakta. Kısaca hesabıma 40 yılda 1 para girerse o da hemen hesap işletim ücreti olarak alınıyor.


Hesabım Bursa'da(2200) olduğu için benim oraya gidip iade 37 TL' yi alma şansım yok. Bir öğrenci olarak yardımınızı bekliyorum. Aksi takdirde bir daha İş Bankası'yla çalışmayacağım ve çevreme tavsiyelerim de bu şekilde olacak. Banka hesabıma 37 TL iadesini talep ediyorum. Hesap no: 22**413.

Murat 103 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön