15 Kasım 2013

İş Bankası Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Babamın bana öğrenim gördüğüm yere para gönderebilmesi için İş Bankası'ndan hesap açtık. Babam devlet memuru ve maaşını İş Bankası'ndan çekmekte. Hesap açılırken benim de öğrenci olmam ve babamın da maaş hesabı bulunduğundan herhangi bir ücret alınmayacağı belirtilmişti. Fakat benden hesap işletim ücreti olarak şimdiye kadar 120 TL ücret kesintisi yaptılar.

Öğrencilerden bu ücretin kesilmesinin yasal olmadığını düşünüyor ve kesilen tutarın iadesini talep ediyorum. Ücreti geri yatırmamaları durumunda hakkımı hukuki yollarda arayacağım ve mevcut hesabı kapatacağım. Ayrıca İş Bankası'na telefon bankacılığında bir türlü ulaşamadım. İlgilenmelerini rica ediyorum.

Nihal 48 Okunma

Cevaplar

  • Nihal16 Kasım 2013

    İş bankası veri tabanında yer alan telefon numaramı güncellemiş bulunmaktayım bana ulasabirsiniz....l

  • İş Bankası Temsilcisi15 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön