28 Mart 2013 #1711376

İş Bankası Öğrenciden Aidat Alıyor!

Yaklaşık 2 yıl önce İş Bankası'ndan öğrencilere yönelik olan İş'te Üniversiteli kredi kartı aldım. Almadan önce yıllık kart aidatının kesilip kesilmediğini de sordum ve hiçbir ücret alınmadığı cevabını aldım,ki 2 yıla yakın süredir de hiçbir ücret kesilmedi.


Lakin hesap ekstreme baktığımda geçtiğimiz aylarda kart aidatı adı altında 20 lira kesildiğini gördüm ve o zaman bu ücretin kesildiğini bilmediğim için borcumun hepsini ödedim.


Bu arada şunu da söylemek istiyorum:bankalar arasında hizmetlerini en takdir ettiğim banka İş Bankası'dır,bu yüzden aktif mevduat hesabım da İş Bankası'ndadır. Yalnız bu ücret hesabıma geri iade edilmezse bankanızı kullanmayı bırakıp tüm yasal yollara başvuracağım.

Onur 21 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön