11 Nisan 2013 #1735105

İş Bankası Öğrenci Olduğum Halde Ücret Kesildi!

On dokuz Mayıs Üniversitesi öğrencisiyim. 1 yıl önce T.C İş Bankası'ndan kredi kartı aldım. Kartımı alırken yılık aidatın olmadığını,öğrenciye dönük bir kart olduğunu söylediler. Ancak az önce ekstremde 20 TL aidat kesildiğini gördüm.Bu paranın iadesini rica ediyorum.

Mustafa 20 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa11 Nisan 2013

    Bugün beni aradılar.Kart iadesinin mümkün olmadığını ancak 3 ay içerisinde 750 tl alışveriş yapmam halinde geri alınacağını söylediler. Ben o güçte olsam 20 tl için bu kadar uğraşmam zaten dedim kendilerine ama anlamadılar.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön