14 Eylül 2013 #2012531

İş Bankası Öğrenci Olduğum Halde Kredi Kartı Üyelik Aidatı Alıyor!

Ben İzmir/Yeşilyurt şubesine bağlı yaklaşık 5 yıldır İş Bankası hesabı kullanıcısıyım ve yaklaşık 3 yıldır da İş'te üniversiteli kredi kartını kullanıyorum. İlk hesabımı buradan açtırdım ve tek kredi kartım yine buradan. Fakat kart aidatının kesilmesi sinir bozucu. Normal vadesiz mevduat hesabımda 1 tane otomatik ödeme talimatı mevcut. Kredi kartım üniversiteli kartı, öğrenci belgemi de 11.09.2013 tarihinde şubeye verdim fakat 10.09.2013 tarihinde 20.00 Lira ücret kesildiğini öğrendim. Zaten öğrenci adamız kendimizi zar zor idare ediyoruz birde böyle boş yere paramız gidiyor. Bu ücretin tarafıma iadesini istiyorum. Aksi halde kredi kartımın iptalini talep ediyorum.

Furkan 96 Okunma

Cevaplar

  • Furkan14 Eylül 2013

    Açıklamanız tarafımdan yeterli görülmedi. Bir sonraki cevabınız ödemeyi kesin olarak geri yapamacağınızı belirtmek olacaksa eğer hiç zahmet etmeyin, kartımın İPTALİNİ istiyorum. En kısa zamanda işleme koyun lütfen.

  • İş Bankası Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön