23 Temmuz 2013

İş Bankası Öğrenci Olduğum Halde Kartımdan Ücret Kesildi!

İş Bankası İş'te Üniversiteli kartımın vadesiz hesabından 45 TL üyelik aidatı ve kart hesabımdan 20 TL kart aidatı kesildi. Öğrenci kartlarının hiç bir yıllık ücreti olmamasına rağmen benim hesabımdan böyle bir para kesildi. Bu paranın kesilmesine tepkiliyim. Her ay kartımın asgarisini 2-3 lira fazla yatırıyordum mevduatta azar azar biriksin diye.


Geçen ay bir baktım mevduatta bakiye ''0'' yaklaşık 3-4 yıldır bu kartı kullanıyorum.Bu kesim daha önceden telefonuma ya da e-postama bildirim olarak da gelmemiştir, bilgim olmadan paramın kesilmesi suçtur. Kesilen 65 TL'nin iade edilmesini istiyorum. Eğer iade edilmezse hakkımı Tüketici Hakem Heyeti'ne de dilekçe vererek aramaya devam edeceğim.

Esma 25 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön