14 Ocak 2014

İş Bankası Öğrenci Olduğum Halde Hesap İşletim Ücreti Kesti!

İş Bankası hesabımdan hesap işletim ücreti kesti. Sonra öğrenci olduğuma dair belge ve dilekçe yazdım geri hesabıma yatırdılar. 1 ay sonra tekrar hesabımdan çektiler. Tekrar dilekçe ve öğrenci belgesi götürdüm tekrar geri yatırdılar.


2 ay sonra yani bu hafta tekrar hesabımdan hesap işletim ücreti kestiler. Yeter artık ya bu işi yapmayın ya da adam gibi işinizi yapın her defasında dilekçemi yazılır.


Üzerinde ne kadar süre öğrenci olacağım yazıyor, dilekçeye de yazdım durmadan size dilekçe mi yazacağım. Her bankada bir sıkıntı gördüm ama bu konuda sizinle maalesef kimse yarışamıyor. Tam anlamıyla fiyasko!

Ahmet 35 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet14 Temmuz 2014

  en kısa sürede dönecektiniz 6 ay geçti üzerinden. Siz saat dilimi uzay saatimi kullanıyorsunuz?

 • Ahmet11 Nisan 2014

  Geri dönen kimse olmadı kaç ay gecti

 • Ahmet15 Ocak 2014

  Bankanıza ait ailemde 2 kart var tamamını kapattıracağım. durmadan öğrenci belgesimi vereceğim kapatın hesabımı bir daha bankanızın önünden geçmem yeter artık!

 • İş Bankası Temsilcisi14 Ocak 2014

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön