03 Temmuz 2013

İş Bankası Öğrenci Olduğum Halde Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

15.04.2013 tarihinde vadesiz TL hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında hesap işletim ücreti kesilmiştir. Hesabımda kalan son 9 TL banka tarafından çekilmiştir. Öğrencinin yeri geldiğinde 1 TL'ye bile ihtiyacı var. Ben de İş Bankası Bergama Şubesine öğrenim süresine ait belge ve öğrenci kimlik kartımla başvurdum. Aradan geçen yaklaşık 3 haftaya rağmen ücret iade edilmedi.


Bunun üzerine güncel öğrenci belgesi ve dilekçeyle aynı şubeye tekrar başvurdum. Aradan geçen yaklaşık 1 aya rağmen kesinti iade edilmedi. Kesilen ücretin hesabıma geri iade edilmesini istiyorum.

Onur 39 Okunma

Cevaplar

  • Onur07 Temmuz 2013

    Sağolsun kendileri durumla ilgilenmedikleri gibi iade işlemi hala gerçekleşmemiştir.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön