27 Şubat 2013

İş Bankası Öğrenci Olduğum Halde Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

62** şube 538** nolu öğrenci hesabımdan geçen ay olduğu gibi yine hesap işletim adı altında ücret kestiniz , onu iade ettiniz 2 yıl boyunca öğrenci olduğunuz için ücret kesilmeyecek dediniz 2 yıl değil 1 ay geçti tekrar ücret kestiniz. Artık gereğini yapın yoksa 1 değil bir çok müşteri kaybedeceksiniz.

Volkan 27 Okunma

Cevaplar

  • Volkan06 Mart 2013

    bankanızın hem kredi kartını kullanıyorum 5 yıldır .hemde tl yüklemelerimi iş bankası üzerinden yapıyorum vs.. buna rağmen 53899 nolu hesabımdan hesap işletim ücreti kesiyorsunuz. lütfen gereğini yapın kesintiyi iptal edin ve bu alışkanlığa son verin. ya da kartımı ve hesabımdaki paramı iptal edeyim ???

  • İş Bankası Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön