29 Haziran 2013

İş Bankası Öğrenci Olduğum Halde Hesap İşletim Ücreti Alındı!

İş Bankası'nın 182232*** nolu müşterisiyim. Aynı gün içerisinde 2 farklı hesabımdan öğrenci olduğum halde toplam 100 TL "hesap işletim ücreti" adı altında kesinti yapıldı. Hesabıma ailem tarafından aktarılan para yaz okulu kayıt işlemlerim içindi. Miktar gerektiğinden fazla olmasa, bankanız yüzünden mağdur olacak ve kayıt işlemlerimi yapamayacaktım.


Anlaşılan kredi ya da kredi kartı başvurusunda bulunduğumuzda yaptığınız ayrıntılı incelemeleri, para almak söz konusu olduğunda yapmıyorsunuz. Bundan sonra bankanızı kullanmayı düşünmediğim gibi, mevcut hesaplarımı da en yakın zamanda kapattırıyorum. Teşekkür ederim mağdur ettiğiniz için.

Halit 49 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Haziran 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön