08 Mayıs 2013 #1785523

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartından Kesilen Aidat!

İş bankasından yaklaşık 2 buçuk yıl önce çıkarttığım İşte üniversiteli kredi kartımdan 3 Mayıs tarihinde üyelik aidatı kesilmiştir.Daha önce böyle bir aidat ödemedim. Ayrıca kartımı çıkartırken de görevliye özellikle herhangi bir aidatın olup olmadığını sormuştum ve hayır kesinlikle yok cevabını almamıştım.


Ben zaten öğrenci olduğum için bu kredi kartını çıkardım. Böyle bir aidatın öğrenci kartlarından dahi alınıyor olması İş bankasına olan güvenimi sarstı.Attığım maile cevap olarak İşte üniversiteli kredi kartının aidatının diğer kartların aidatına oranla daha düşük olduğunu ve benim bu kesintiyi hizmetlerinin karşılığı olarak kabul etmemi belirtmişlerdir.

Ayşe 30 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön