26 Şubat 2014

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartına Kart Aidatı

2010 yılında İş Bankası'ndan İşte Üniversiteli Kredi kartı almıştım. Şimdiye kadar bir kart aidatı istenmedi ve ben kartı alırken de öğrenci kartı olduğu için kart aidatı alınmıyor denildi. Son bir yıldır kartıma olan borcu taksitlendirip ödedim ve borcumu sıfırladım. Borcu sıfırladıktan yaklaşık 3-4 ay sonra cep telefonuma gelen mesajda 20.00 TL bir borç olduğu yazıyordu. Müşteri temsilcisiyle görüştüğümde bunu biz sizden hep alıyorduk denildi.


Şimdiye kadar bilgim haricinde kartım üzerinden kart aidatı kesilmişse iadesini ve şuan ki kart aidatının iptalini istiyorum. İş Bankası'ndan Şikayetçiyim.

Fatih 82 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön