10 Nisan 2013 #1736123

İş Bankası Öğrenci Kartından Üyelik Aidatı Alındı!

İş Bankasından İşte Üniversiteli adlı üniversite öğrencilerine verilen kredi kartını aldım. Oradaki görevli bana kartı verirken herhangi bir ekstra kart aidatı vb. ücretlerinin olmadığını söyledi ama bu ekstreme baktığımda 20 tl ücret kesintisi olmuş. Öğrencilerden bankaların herhangi bir ücret almadığını biliyorum.


Bu yüzden kesilen ücretin geri iadesini istiyorum. Yoksa gerekli yerlerde hakkımı arayacağım. Bir çok şikayetinde bu konudan dolayı açıldığını görüyorum. İş Bankası gibi büyük bir bankanın müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve sözlerinde durması gerekir.Gerekli işlemlerinin yapılmasını istiyorum.

Ayşe 93 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön