13 Mayıs 2013 #1792823

İş Bankası Öğrenci Kartına Aidat!

İş Bankası'ndan maximum öğrenci kartım var. Alırken hiç bir aidat ücret vs alınmadığını, öğrenci kartlarındaki prosedürün bu olduğunu söylemişlerdi. Şimdi ise aidat kesiyorlar.

Vedat 79 Okunma

Cevaplar

  • Vedat'ın Teşekkür Mesajı20 Mayıs 2014

    Öğrenci belgemi istediler, operasyon ekibi baktıktan sonra paramın iade edileceğini söylediler. Aradam 3-4 ay geçti, öğrenci belgemi vereli. Ki bana 1 yıllık geriye dönük olarak ücretimin isde edileceğini söylediler. N'apıyorlar acaba 1 yıl geçtikten sonra ödeüyemiyoruz mu diyecekler?!

  • Vedat11 Eylül 2013

    Şu an tekrardan hesap ücretim adı altında 30 TL'mi aldılar, Öğrenci hesabı/kartı. Ayrıca bunca senedir almayıp kafanıza estiğinde hesabımdaki parayı kesmeleri ne demek!

  • İş Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön