27 Mart 2013 #1709529

İş Bankası Öğrenci Kartımın Yıllık Üyelik Aidatının İadesini İstiyorum!

Şubat ayı sonunda Çukurova Üniversitesindeki İş Bankasından öğrenci kartı olan işte üniversiteli kredi kartına başvuru yaptım. 45**********45 numaralı kartımı teslim aldım. Başvurumdan önce yıllık aidatı olmayan kart seçmek istediğim için internetten ve kartı olan arkadaşlarımdan araştırdığım kadarıyla iş bankasını seçtim.


Ayrıca bankada verilen sözleşmeyi imzalamadan önce dikkatlice okudum ve yıllık aidat, kullanım ücreti gibi hiçbir bilgi yoktu. İlk gelen ekstrem de (Mart) üyelik aidatı olarak 20 lira kesilmiş. Bu ücretin iadesini talep ediyorum. Öğrenci birinin kandırılması doğru bir davranış olarak görmüyorum. Zaten öğrenciyiz zor geçiniyoruz , lütfen alınan ücreti iade edin.

Veysel 72 Okunma

Cevaplar

  • Veysel01 Mayıs 2013

    Herhangi bir değişiklik yok para iadesi yapılmadı. Yani problem çözülmedi uzak durulması gereken bir banka !!!

  • Veysel27 Mart 2013

    ücret iade edilmedi. Sözleşmede yazmayan ücreti kesiyorlar.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön