23 Ocak 2014 #2251609

İş Bankası Öğrenci Kartımdan Kart Ücreti Aldı

Kullanmaktan olduğum "işte üniversiteli" kredi kartımdan kart ücreti kesilmiştir.Bu kart ücretini kabul etmediğimi ve itiraz ettiğimi İş Bankası'na bildirdim. Ancak bugün elime ulaşan tebligat ile başvurum reddedilmiş ve şikayetim kabul edilmemiş. Daha önce kendilerine öğrenci belgemi de götürmüş olmama rağmen başvurumu reddetmişler.


İş Bankası Türkiye Cumhuriyeti yasalarını çiğneyerek öğrenci kartından kart ücreti kesmiştir ve paramı aldı. Hakkımı Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki bütün mahkemelerde arayacağıma ve yasalara aykırı hareket eden İş Bankası'nın müşteriye verdiği kalitesiz değeri katıldığım her platformda bildireceğimi arz ederim.

Coşkun 54 Okunma

Cevaplar

  • Coşkun23 Ocak 2014

    şikayetime yine red yanıtı verilmiştir.Tüketici hakem heyetinde hakkımı arayıp ,hakkımı aldıktan sonra İş Bankasına mevcut 2 kartımı da iptal edeceğim.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön