10 Mayıs 2013 #1789960

İş Bankası Öğrenci Kartı Olmasına Rağmen Kesilen Ücret!

İşBankası'na ait bir kredi kartım var ve ekstreyi incelediğimde üyelik aidatı adı altında kesilen 20 liralık kesintiye rastladım. Öğrenciyim ve herhangi bir işim ve gelirim yok, ayrıca kartı alırken öğrenciliğim boyunca yıllık aidat ödemeyeceğim de bana söylendi. Bu çekilen para beni rahatsız etti ve çoğu zaman zor durumda bıraktı, yani mağdurum.


Artık bu kesintileri daha fazla ödememek için bu şikayetimin olumlu veya olumsuz sonuçlanmasına göre kredi kartımı kapatıp rakip bankanın öğrenci kartına geçme veya bu kartla devam etme kararı alacağım.Bu yüzden kredi kartını aldığım ilk günden bugüne kesilen yıllık aidatların iadesini rica ediyorum. İş Bankası bu konuya özen gösterirse sevinirim.

Serhat 65 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön