24 Ocak 2014 #2253846

İş Bankası Öğrenci Hesabımdan İşletim Ücreti Kesti!

İş Bankası'na kayıtlı 3650 ile biten hesabım öğrenci hesabı olduğu ve şu ana kadar hiçbir şekilde işletim ücreti kesilmediği halde hem tarafıma bir bildirim yapılmadan hem de öğrenci hesabı olduğu halde 23 Ocak 2014 tarihinde 50 TL işletim ücreti kesilmiş. Bir an önce iadesinin sağlanmasını aksi halde yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Diyap 55 Okunma

Cevaplar

  • Diyap08 Şubat 2014

    Bankanızın chip'li öğrenci kimliğini kabul etmeyip yıllık etiketi olan öğrenci kimliği istemesi çok komik. Zaten etiketli kimlikler geçen seneki harçların iptali ile tarih olmaya başladı. Chipli kartlarda ise son kullanma tarihi belirtiliyor ve zaten öğrenciler artık kendi talepleri olmadan üniversiteden kayıtları silinmiyor. Her halükarda öğrenci belgesi niyetine bir A4 veya vizeli kimlik aramak bankanızın çağ gerisinde kalmış uygulamasıdır!

  • İş Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön