11 Şubat 2014

İş Bankası Öğrenci Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Ben Yozgat Bozok Üniversitesinde makine mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Üniversiteye gittiğimde İş Bankası'ndan hesap açtırdım ve İş Bankası bana hesap işletim ücreti yok ve öğrenciden kredi kartı kullanım ücreti almıyoruz dedi.

2 senedir kredi kartımdan kredi kartı kullanım ücreti kesildi ve 2 ay öncesinde de hesabımdan 49.95 TL hesap işletim ücreti aldılar. Kesilen hesap işletim ücretinin geri ödenmesi için 2 aydır iş bankasına öğrenci belgemi götürüyorum ama paramın iadesi yapılmadı. Hesap işletim ücretimin iadesini istiyorum.

Ertuğrul 72 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön