14 Eylül 2013 #2012030

İş Bankası Öğrenci Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı!

2008 yılından beri İş Bankası'nın müşterisiyim. 2012 yılı 2. dönem ve 2013 1. dönem adı altında öğrenci olduğum halde, hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiş. Konu ile alakalı müşteri temsilciniz ile görüştüm kendisi yardımcı olamadı ve konu dışında gereksiz birtakım bilgiler verdi.


Bugüne kadar kesilmiş olan işletim ücretlerinin tarafıma iade edilmesini ivedi bir şekilde talep ediyorum. Konu ile ilgili daha önce açılmış ve kazanılmış birçok dava olduğu bilgim dahilinde, sorunum çözüme ulaştırılmadığı taktirde tüketici hakem heyetine başvuracağımı bildirmek isterim. Konu ile ilgili tarafıma geri dönüş yapılmasını en kısa zamanda istiyorum.

Gözde 58 Okunma

Cevaplar

  • Gözde18 Eylül 2013

    5 yıllık müşterisini kaybetti.

  • İş Bankası Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön