18 Eylül 2013 #2018012

İş Bankası Öğrenci Hesabımdan Havale Ücreti Alıyor!

14.09.2013 tarihinde İş Bankası hesabımdan bir başka iş bankası hesabına ATM üzerinden havale yapmış olmam sonucu hesabımdan 4.5 TL gibi yüklü bir miktar ücret kesilmiştir. İş Bankası hesabım öğrenci hesabı olmasına rağmen ve işlemin havale işlemi olmasına rağmen bu denli yüksek meblağ alınması hiç hoş bir durum değil.


Vadesiz öğrenci hesabımdan havale işlemi sonucu alınan işlem ücretini ( 4.5 TL ) tarafıma aktarılmasını talep ediyorum. Aksi halde vadesiz hesabımı ve İş Bankası kredi kartımı en kısa süre içerisinde iptal ettireceğimi bildiriyorum.


EFT işleminde ücret alınmasını normal karşılarım ama havale işleminde öğrenci hesabından da ücret alıyor olmanız bizi zor durumda bırakıyor.

Mesut 519 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön